El Natació Joan Pelegrí, està obert a tots els nens i nenes que vulguin fer natació sincronitzada.
       Demaneu hora a la secretaria del club (93 431 52 99) i veniu a fer la prova.
       Podreu formar part del nostre gran equip.

ESCOLA   2010-11  

ENTRENAMENTS:
Dimarts       17:30 a 18:30
Dijous         17:30 a 19:15

PREU:     47,25€/mes
BN1   2009  

ENTRENAMENTS:
Dimarts          17:30 a 19:15
Dijous            17:30 a 19:00
Divendres      17:30 a 19:45
PREU:     61,20€/mes
BN2   2008  

ENTRENAMENTS:
Dilluns           18:00 a 20:00
Dimecres       18:00 a 20:30
Divendres      18:00 a 20:30
PREU:     70,50€/mes
BN3   2007  

ENTRENAMENTS:
Dilluns           18:00 a 20:15
Dimecres       18:00 a 20:45
Divendres      18:00 a 20:45
PREU:     75,15€/mes
ALEVINA   2006  

ENTRENAMENTS:
Dilluns           19:00 a 21:15
Dimarts          18:15 a 20:45
Dijous            18:15 a 20:00
Divendres      19:00 a 21:15
PREU:     81,35€/mes
INFANTIL B  2003-05  

ENTRENAMENTS:
Dilluns          19:15 a 21:30
Dimarts         19:00 a 21:30
Dijous           18:15 a 21:30

PREU:     79,80€/mes
INFANTIL A  2003-05  

ENTRENAMENTS:
Dilluns          19:15 a 21:30
Dimarts         18:15 a 21:30
Dijous           19:00 a 21:30

PREU:     79,80€/mes
JÚNIOR   2000-02  

ENTRENAMENTS:
Dilluns          20:15 a 22:30
Dimecres      19:45 a 22:30
Divendres     20:00 a 23:00

PREU:     75,15€/mes
SÈNIOR C   1990-99  

ENTRENAMENTS:
Dilluns           20:45 a 23:00
Dimecres       20:45 a 23:00
Divendres      20:45 a 22:30
PREU:     64,30€/mes
SÈNIOR B   1990-99  

ENTRENAMENTS:
Dimarts          20:00 a 23:00
Dijous            20:00 a 23:00

PREU:     70,50€/mes
ADULTS    

ENTRENAMENTS:
Dimarts          20:30 a 22:30
Dijous            20:30 a 22:30
PREU 2 DIES:     48,80€/mes
PREU 1 DIA:     36,40€/mes
ESCOLA   2009-10  
NEDADORES
Laura Mateo
Martina Sordo
Alba Doblado

ENTRENADORA

Berta de Roda


Abril Pinalla
Aina Piñol




BN1   2008  

NEDADORES
Clàudia Cordón
Noa Santiago
Abril Rocamora

ENTRENADORA

Patricia Soler

Bruna Saula
Laura Baryshinikova
Judith Simó



BN2   2007  

NEDADORES
Tanit Jiménez
Marta Lucea
Nora Cusco
Abril Arbués
Maria Casas
Joana Soley

ENTRENADORA

Meritxell Salvat

Valentina Soliz
Abril Molins
Aksinya Fedotova
Valentina Saenz
Júlia Puig
Laia Guitard



BN3   2006  

NEDADORES
Laia Subirats
Sara Gonzàlez
Adriana Gimeno
Elisabet Ramis
Paula Fernández

ENTRENADORA

Cristina López

Lídia Bragulat
Martina de Mas
Fan Chen
Feng Chen
Sofia Collado



ALEVINA   2005  

NEDADORES
Chloe Pohardy
Xènia Jiménez
Xènia Morera
Clara Serena
Martina Bas
Juliana Torres

ENTRENADORA

Patricia Soler

Claudia Rivera
Laia Ayllón
Júlia Miarons
Abril Lorenzo
Carla Romeo
Leia Mutlu



INFANTIL   2002-04  

NEDADORES
Aina Tarragó
Lorena Dziatkiewicz
Ona Arguijo
Paula Tomás
Ruth Bujalance
Maria Ruiz
Yanira Gallego
Luna Curty

ENTRENADORA

Cristina López

Laura Vidal
Cristina Soler
Paula Ceprián
Anna Fortuny
Irene Closas
Emma Marco
Marina Fenosa
Carla Huerta



JÚNIOR   1999-01  

NEDADORES
Inés Alonso
Berta Flores
Alexia Queralt
Martina Tomàs
Mar Florentí

ENTRENADORA

Meritxell Salvat

Cristina Torrents
Aina Gironès
Patricia del Villar
Gala González
Judith Gracia



SÈNIOR C   1990-99  

NEDADORES
Emma Soler
Carla Salinas
Berta de Pablo
Maria Heinrich
Sandra Llamas
Meritxell Tamborero

ENTRENADORA

Cristina López

Ivet Orellana
Cristina Bermejo
Carlota Freixas
Maria Orozco
Aina Salinas
Patricia Soler



SÈNIOR B   1990-99  

NEDADORES
Mònica Vidal
Helena Carrasco
Mireia Herranz

ENTRENADORA

Berta de Roda

Berta Boer
Angela Berbis
Marta Colomo



ADULTS    

NEDADORES




ENTRENADORA

Cristina López